počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 11
týden: 90
celkem: 97645

Jak vybrat vhodnou velikost

Každé plemeno psa je jiné. Některé je silnější s kratšími tlapkami, některé naopak hubené s tlapkami dlouhými. Proto může být výběr vhodné velikosti mnohdy oříškem jak pro Vás, tak i pro nás.

Abychom mohli vybrat co nejvhodnější velikost, je nejlepší tlapku změřit. Doporučujeme nejlépe klasickým krejčovským metrem. Místo měření závisí na konkrétné ortéze, ale vždy je potřeba změřit zejména obvod v místě kloubu. Tento rozměr je vhodné doplnit i změřením obvodu pod kloubem a nad kloubem. A v případě doplňkového pásu přes hřbet psa, je vhodné změřit také vzdálenost od jednoho kloubu přes hřbet k druhému. (např. od jednoho lokte k druhému lokti).

Tyto rozměry nám můžete napsat či zatelefonovat ještě před vytvořením Vaší objednávky a společně vybereme vhodnou velikost. Případně je také možné tyto rozměry zapsat do objednávky k Vámi vybrané velikosti a my tu konkrétní ortézu s Vašimi rozměry porovnáme. Pokud zjistíme, že je vhodné použít menší či větší ortézu, budeme Vás o tom neprodleně informovat a společně se domluvíme dále.